Witamy na stronie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Sejnach

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Sejnach Spółka z  ograniczoną odpowiedzialnością jest gminną spółką, której jedynym udziałowcem jest Miasto Sejny. Powstała z przekształcenia zakładu budżetowego o nazwie... czytaj więcej...
mapka
ważne informacje
informacje
kontakt
kontakt
skontaktuj się z nami
Przedsiębiorstwo Gospodarki
Komunalnej Sp. z o.o.

16-500 Sejny, 1 Maja 15
woj. podlaskie

tel: 87 516 21 86
mail: info@pgk.sejny.pl

Biuro czynne:
 Pn. - Pt.: 07 00 - 15 00
mapka
mapka dojazdowa
zobacz gdzie się znajdujemy
mapka
mapka
news
Nowe zasady rozliczeń za wodę i ścieki
nowe zdarzenia i informacje
2014-01-07
PGK w Sejnach Sp. z o.o. informuje, iż z dniem 1 stycznia 2014 roku wprowadza nowe zasady rozliczeń opłat za wodę zimną, ciepłą i ścieki. Zmiana dotyczy nieruchomości komunalnych zarządzanych przez nasze Przedsiębiorstwo...
Na podstawie poprzednich odczytów dla Państwa lokali mieszkalnych, zostało wyliczone średniomiesięczne zużycie wody i ścieków. Obliczona w ten sposób wartość opłaty została dodana do pozostałych opłat "za mieszkanie".
W okresach półrocznych będą przeprowadzane odczyty kontrolne, na podstawie których nastąpi końcowe rozliczenie rzeczywiście pobranej wody i odprowadzonych ścieków w oparciu o wniesione przez Państwa opłaty, co będzie potwierdzone wystawioną fakturą. Zależnie czy w danym okresie wystąpiła nadpłata czy też niedopłata za zużyte media, opłacając kolejne miesiące należy dokonać korekty o wartości wskazane na wystawionej fakturze.
 
U W A G A! Istnieje możliwość korekty wysokości średniomiesięcznego zużycia wody i ścieków. Jeżeli uważają Państwo, iż wyliczone przez nas ilości znacznie odbiegają od rzeczywistych, prosimy o osobiste stawiennictwo bądź zgłoszenie pisemne w tej sprawie. Nasi doradcy ustalą z Państwem prognozowane zużycie wody i ścieków.
Copyright © 2014