Witamy na stronie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Sejnach

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Sejnach Spółka z  ograniczoną odpowiedzialnością jest gminną spółką, której jedynym udziałowcem jest Miasto Sejny. Powstała z przekształcenia zakładu budżetowego o nazwie... czytaj więcej...
mapka
ważne informacje
informacje
kontakt
kontakt
skontaktuj się z nami
Przedsiębiorstwo Gospodarki
Komunalnej Sp. z o.o.

16-500 Sejny, 1 Maja 15
woj. podlaskie

tel: 87 516 21 86
mail: info@pgk.sejny.pl

Biuro czynne:
 Pn. - Pt.: 07 00 - 15 00
mapka
mapka dojazdowa
zobacz gdzie się znajdujemy
mapka
mapka
news
Ogłoszenie o spotkaniu
nowe zdarzenia i informacje
POLSKA SPÓŁKA GAZOWNICTWA ODDZIAŁ ZAKŁAD GAZOWNICZY W BIAŁYMSTOKU ZAPRASZA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW NA SPOTKANIE
 
Polska Spółka Gazownictwa Oddział Zakład Gazowniczy w Białymstoku zaprasza wszystkich mieszkańców na spotkanie odnośnie przedstawienia propozycji gazyfikacji miejscowości Sejny w oparciu o budowę stacji regazyfikacji LNG.
  • Termin spotkania: 16 marca 2019 r. Godzina spotkania: 1230 – 1430
  • Miejsce: Ośrodek Kultury w Sejnach, ul. 1 Maja 17 16-500 Sejny

Dodatkowo zamieszczamy ankietę, która posłuży zbadaniu potencjału i zainteresowania w Państwa miejscowości. Zebrane informacje o stronie popytu i podaży rynku na gaz ziemny pozwolą na sporządzenie koncepcji gazyfikacji oraz przeprowadzenie analizy technicznej i ekonomicznej przedsięwzięcia. Pozytywny wynik ww. analiz pozwoli na finalne podjęcie decyzji o przyszłej gazyfikacji Gminy przez Polską Spółkę Gazownictwa. Dodatkowo zamieszczamy ankietę, która posłuży zbadaniu potencjału i zainteresowania w Państwa miejscowości. Zebrane informacje o stronie popytu i podaży rynku na gaz ziemny pozwolą na sporządzenie koncepcji gazyfikacji oraz przeprowadzenie analizy technicznej i ekonomicznej przedsięwzięcia.

Pozytywny wynik ww. analiz pozwoli na finalne podjęcie decyzji o przyszłej gazyfikacji Gminy przez Polską Spółkę Gazownictwa.

Copyright © 2014