Witamy na stronie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Sejnach

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Sejnach Spółka z  ograniczoną odpowiedzialnością jest gminną spółką, której jedynym udziałowcem jest Miasto Sejny. Powstała z przekształcenia zakładu budżetowego o nazwie... czytaj więcej...
mapka
ważne informacje
informacje
kontakt
kontakt
skontaktuj się z nami
Przedsiębiorstwo Gospodarki
Komunalnej Sp. z o.o.

16-500 Sejny, 1 Maja 15
woj. podlaskie

tel: 87 516 21 86
mail: info@pgk.sejny.pl

Biuro czynne:
 Pn. - Pt.: 07 00 - 15 00
mapka
mapka dojazdowa
zobacz gdzie się znajdujemy
mapka
mapka
news
Otwarcie targowiska miejskiego
nowe zdarzenia i informacje

2020-05-05

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Sejnach Spółka z o.o. informuje, iż z dniem 8 maja 2020 roku (najbliższy piątek) zostanie otwarte targowisko miejskie w Sejnach przy ul. Wileńskiej 18E.

Zgodnie z wytycznymi zawartymi w aktualnym Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z dn. 19.04.2020r. poz. 697). osoby znajdujące się na targowisku, mają obowiązek zasłaniać usta i nos. Na terenie targowiska mogą przebywać maksymalnie cztery osoby na punkt handlowy, nie wliczając obsługi stoisk i targowiska.

Liczbę osób będzie weryfikował pracownik obsługi targowiska w zależności od ilości przybyłych handlujących. Przy punkcie obsługi targowiska zapewnione będą środki dezynfekujące w postaci płynu dezynfekującego.

Copyright © 2014